Ср, 24.04.2024, 06:25

Профілактика булінгу наказ

м. Львів

30 квітня   2020 р.                                                                  № 49

Про організацію  роботи

з питань запобігання і протидії

домашньому насильству та  булінгу у

школі у  2020 р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України  № 293 від 26.02.2020р. «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», рекомендаційного листа  управління освіти ДГП Львівської міської ради, з метою виявлення, запобігання  і протидії випадкам порушення прав дитини , домашньому насильству та булінгу

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з виховної роботи  Юхимчук В.В.:

1.1.довести до відома педагогічних працівників школи  вимоги Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо протидії булінгу».

1.2.забезпечити чіткий контроль за виконанням педагогічними працівниками Законів України.

1.3.висвітлити питання , пов’язані із запобіганням  та протидією домашньому насильству і булінгу в учнівському середовищі школи.

1.4.з метою профілактики булінгу та  протидії випадкам порушення прав дитини , домашньому насильству тісно співпрацювати із територіальними службами  у справах дітей, структурними підрозділами Національної поліції, органами опіки та піклування , громадськими організаціями.

1.5.посилити серед педагогів школи  профілактичну і роз’яснювальну роботу щодо недопущення  випадків порушення  прав дітей в сімї  та в учнівському середовищі під час навчально – виховного процесу і в позаурочний час.

1.6.забезпечити своєчасне подання  інформації про всі випадки порушення прав дітей , пов’язаних із запобіганням  та протидією домашньому насильству  і булінгу начальникам Управління освіти ДГП ЛМР, відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів УО ДГП ЛМР.

1.7. надавати інормаціюпро проведену роботу з питань запобігань і протидії домашньому насильству та булінгуу відділ освіти .

2.Включити у функціональні посадові обов’язки педагогічних працівників школи , у тому числі практичного психолога Тулубенко А.Є., соціального педагога Потічної Н.В., класних керівників 1 – 11 класів проведення заходів, а саме:

2.1.з учасниками навчально - виховного процесу виховної роботи із запобігання та протидії домашньому насильству  і булінгу.

2.2.спільно з практичним психологом і соціальним педагогом щоденного спостереження  за емоційно – психологічним станом учнів.

2.3.інформаційно – просвітницьких заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству і булінгу.

2.4.невідкладного інформування визначених законами органів  про випадки домашнього насильства і булінгу, що стали їм відомі.

2.5.практичним психологом та соціальним педагогом школи роботи з постраждалими дітьми.

3.Врахувати стан виконання вищевказаних обов’язків  з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу  під час проведення атестації педагогічних працівників.

4.Практичному психологу Тулубенко А.Є., соціальному педагогу Потічній  Н.В. провести тренінги  з педагогічними працівниками школи  щодо розгляду вищевказаних питань  із залученням фахівців НМЦО, практикуючих психологів, працівників відділів Служби у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради.

15. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                            Живець Н.О.

«  Квітень 2024  »