Сб, 20.04.2024, 08:49

Програми.Проекти.Акції

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо Ваших дітей приєднатися до захоплюючої подорожі до шкільного світу!

Педагоги школи створять умови для формування у дітей старшого дошкільного віку не лише певного обсягу знань, а й мотивації, інтелектуальної, вольової та емоційно-моральної готовності до навчання в школі, забезпечать належний рівень соціалізації, емоційного розвитку кожної дитини, її комунікативної компетентності.

Поради батькам першокласників

1. Вранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прорахунки, не вживайте образливих слів.

2. Не підганяйте дитину, розрахувати час – це ваш обов’язок, якщо ж ви із цим не впоралися – провини дитини в цьому немає.

3. Не посилайте дитину до школи без сніданку: у школі вона багато працює, витрачає сили.

4. Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів.

5. Забудьте фразу: «Що ти сьогодні отримав?». Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу питань, дайте їй розслабитись.

6. Якщо дитина замкнулася, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді вона сама все розкаже.

7. Зауваження вчителя вислуховуйте не в присутності дитини. Вислухавши, не влаштовуйте сварку. Говоріть із дитиною спокійно.

8. При спілкуванні з дитиною не вживайте умовностей : «Якщо ти будеш добре вчитися, то…»

9. Протягом дня знайдіть півгодини для спілкування з дитиною. У цей час найважливішим повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

10. У сім’ї має бути єдина тактика спілкування дорослих із дитиною. Коли щось не виходить, порадьтесь із психологом, учителем. Не зайвим буде прочитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

11. Завжди будьте уважними до стану здоров’я дитини.

12. Знайте, що діти люблять казки, особливо перед сном, або пісню, лагідні слова. Не лінуйтеся зробити це для них

«  Квітень 2024  »