Ср, 12.12.2018, 00:09

2 майстерні

1 спортивний зал

1 актовий зал

1 бібліотека. Бібліотечний фонд : 18 486 екземплярів з них10026 підручників.

З 1 класу вивчається англійська мова, з 5 класу - польська.

Для учнів  1-4 класів працює дві групи продовженого дня.

У школі прцюють гуртки : образотворчого мистецтва, вокальний ансамбль, хор для молодших школярів.

На базі школи працює Клуб "Карате Кушункай" та секції: " Баскетбол", " Спортивне орієнтування"

У школі працює 29 педагогів.
Досвідчений психолог та соціальний педагог  надають необхідні консультації як для учнів, так і для батьків.

У школі  навчається   277 учнів, у т.ч.:

в школі І ступеня   128 учнів

в школі ІІ ступеня   116 учнів

в школі ІІІ ступеня  33 учнів

Працює  41 працівник у т.ч.

педагогічних 29  чоловік  у т.ч  на постійній основі - 24 чоловік,

з них адміністративного персоналу  3 чол.

Найдавніший  документ, який зберігся у школі  і свідчить про роботу  школи №33 м. Львова є книга наказів з 1945 року. Приміщення школи було за адресою вул. Стрілецька (сьогодні вул. Данила Галицького) 4. У 1963 році школа переїхала у будівлю по вулиці Янівській (сьогодні Шевченка) 34, де знаходиться і сьогодні.

Будинок, де знаходиться школа  був збудований у 1894 р. як будинок для  сиріт відомим архітектором Адольфом Каменобродським. У 1980 році до будинку добудували спортивний зал.

З 2010 року у школі проведено капітальний ремонт шкільної їдальні, санвузлів, відремонтовано   всі  класні кімнати, коридори, створено два нові сучасні  комп’ютерні  класи , завершено капітальний ремонт спортивного залу.

Основними невирішеними проблемами школи є:

старий спортивний майданчик, який вимагає реконструкції і облаштування :

сходові марші запасних виходів, які потребують капітального ремонту;

незадовільний стан  фасаду  школи , обсипання ліпнини з карнизів, необхідність капітального ремонту

Основні завдання школи:

• різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків (здібностей), формування інтересів і потреб;
  • збереження і зміцнення духовного, морального і фізичного здоров’я;
  •  виховання школяра як громадянина України, вільної, демократичної життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення у різноманітних життєвих ситуаціях;
  • формування в школярів уміння і бажання вчитися, виховання  потреби й  здатності до навчання упродовж усього життя, вироблення умінь практичного і творчого застосування здобутих знань;
  • становлення в учнів цілісного наукового світогляду, загальнонаукової, загальнокультурної, теологічної,  технологічної, комунікативної і соціальної компетентності на основі засвоєння системи знань про релігію, природу, людину, суспільство, культуру, виробництво, оволодіння засобами практичної і пізнавальної діяльності, виховання в учнів розуміння ролі праці як умови їх життєвого й професійного самоутвердження;
  • виховання школяра як людини духовної, моральної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу й самого себе.
«  Грудень 2018  »