Сб, 20.04.2024, 06:44

Наша школа стала частинкою цього величезного механізму добра. Щиро вдячні учням, батькам та вчителям, зокрема Прусу Ф.А. за допомогу.  Разом ми зможемо зробити ще дуже багато добрих справ. Миру нам усім та злагоди.

Переглядів: 113 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 13.12.2021

У школі відбулась педрада-консиліум на тему "Про наступність початкової та основної школи". Заступник директора з навчально-виховної роботи Бєлінська Н.І. розповіла про стан, проблеми та перспективи освітнього процесу для учнів 5 класу. Вчитель англійської мови Зайцева доповіла про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів початкових класів.

Психолог школи Смирнова В.Р підбила підсумки адаптації дітей 5 класу у старшій школі. Юхимчук В.В. (заступник з виховної роботи) окреслила питання про харчування.

Переглядів: 128 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 09.12.2021

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Маючи найяскравішу і, водночас, не легку, навіть драматичну історію становлення місцевого самоврядування серед усіх слов'янських народів, Україна першою серед колишніх радянських республік прийняла Закон "Про місцеве самоврядування".

Цього дня члени УС "Золоті Леви" проводили уроки у школі. Виконуючи обов'язки вчителя -  зрозуміли, яка нелегка і відповідальна праця педагога.

Переглядів: 108 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 08.12.2021

Щиро дякуємо батьківській громаді та учням школи, які долучилися до акції "Десь на Сході", яку організували та провели члени  УС "Золоті Леви".

Для захисників зібрали продукти та миючі засоби, а для діток в зоні ООС - канцтовари, книги та солодощі.

Добре діяння ніколи не пропадає марно. Той, хто сіє чемність, пожинає дружбу; той, хто саджає доброту, збирає урожай любові.

Переглядів: 108 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 07.12.2021

Члени УС школи провели конференцію "Збройні Сили України. 3.0". Також в  День Збройних Сил України від усієї душі бажаємо вам, наші дорогі захисники і захисниці, міцного здоров'я, сил і незламної віри. Сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та задумів! Незгасимого оптимізму та перемоги!

Переглядів: 99 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 06.12.2021

Протягом тижня у школі були проведені уроки  та виховні бесіди. З учнями говорили про таку важливу тему, як доброчесність. Що це таке і чому важливо у нашому житті дотримуватись принципів доброчесної поведінки.

Переглядів: 120 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 04.12.2021

* УС школи"Золоті Леви" провели урок "Доброти" для учнів школи. Поговорили з дітьми про добрі справи, чому і кому  варто займатись благочинністю, а також розповіли про волонтерство в Україні.

*Учні 10-11 класів долучилися до Уроків доброти від координаторки волонтерів Благодійного фонду Запорука Юлії Федорець. Послухали історії з життя: про добро, любов та добрі вчинки. Учні 5 класів взяли участь у майстер-класі від Валентини Хамайко.

*Книга була, є і буде найкращим подарунком бібліотеці. За кожною обкладинкою живе цілий світ, а кожна сторінка - це знайомство, зустрічі, переживання. Учні школи долучилися до акції "Подаруй книгу у шкільну бібліотеку" у рамках благодійного дня "Щедрий вівторок", що започаткував фонд "Запорука"

Переглядів: 98 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 30.11.2021

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі.

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

27 листопада о 16:00 запали свічку пам’яті й у своєму вікні!

Переглядів: 107 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 27.11.2021

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Діти розмірковували над словами: гідність, свобода, революція та майдан. Встановлювали хронологію подій осені 2013 та зими 2014 років та вшанували пам'ять загиблих героїв.

Переглядів: 113 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 25.11.2021

І вам слава, сині гори,

Кригою окуті.

І вам, лицарі великі,