Вт, 15.10.2019, 17:45

Середня
загальноосвітня школа
№33 м. Львова

Заступники директорів  з виховної роботи шкіл Львова взяли участь у семінарі  дитячого психіатра і психотерапевта Олега Романчука на тему «Перспективи і виклики розвитку національної системи охорони психічного здоров'я дітей  та молоді: роль закладів системи освіти» в Центрі митрополита Андрея Шептицького (2 травня 2019р.)

Переглядів: 25 | Додав: nazarmalunak | Дата: 01.06.2019 | Коментарі (0)

З метою вивчення історії рідного краю , історичної спадщини українського народ та культурних пам’яток  України  учні 5 – 7 класів школи відвідали національні пам’ятки культури Тараканівський форт. Дубнівський замок

(10.05.2019р., організатори-  класні керівники Зайцева В.А., Гула У.М., Чабан О.Л.)

Переглядів: 19 | Додав: nazarmalunak | Дата: 25.05.2019 | Коментарі (0)

З метою розвитку учнівської молоді , ознайомлення учнів початкової школи з творчою майстернею дитячої письменниці Катерини Міхаліциної учні 3 класу школи відвідали мікс – бібліотеку «На дві половини»

(20.05.2019р., організатори Ільченко Т.М., Радай М.Т)

Переглядів: 28 | Додав: nazarmalunak | Дата: 25.05.2019 | Коментарі (0)

З  метою залучення школярів до активного читання книг, інтерактивної діяльності , формуванні корисних вмінь і навичок від участі від масових заходах за участю письменників , художників, науковців, спортсменів, музикантів, винахідників учні школи взяли участь у Дитячому книжковому Форумі 2019 «Книгоманія»

( організатори - Ільченко Т.М. , Зайцева В.А. )

Переглядів: 25 | Додав: nazarmalunak | Дата: 25.05.2019 | Коментарі (0)

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибинубезмежної любові до Батьківщини.

16 травня у СЗШ 33відбувся День вишиванки.
Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Переглядів: 31 | Додав: nazarmalunak | Дата: 19.05.2019 | Коментарі (0)

Проведено заходи:Відкриті уроки та заходи:(натиснути для переходу)

• Загальношкільне шикування, перевірка готовності формувань до дій за призначенням
  • «Вогонь – друг, вогонь – ворог» для учнів 2А класу , класний керівник Шестерікова Л.В.
  • «Безпека вдома» для учнів  1 і 2Б класу,класний керівник Манецька Н.О., класний керівник Рубашевська О.Я.
  • «Порятунок та захист під час НС» для учнів 8 класу, класний керівник Швалюк Л.О.
  • «Вибухові пристрої» для учнів 6 класу , класний керівник Гула У.М.
  • «Надзвичайні ситуації,їх наслідки для людини» для учнів 7 класу, класний керівник Чабан О.Л.
  • «Дії населення під час НС» для учнів 9 класу, класний керівник Дяків В.І.
  • Відпрацювання дій учнів та постійного складу школи в надзвичайних ситуаціях. Евакуація школи (1 – 11 класи, вчителі школи)
  • «Сірник  - малий , а біда  -  велика» для учнів 3 класу , класний керівник Радай М.Т.
  • «Легко вогник запалити, та нелегко погасити» для учнів 4 класу , класний керівник Прус І.І.
  • «Дії населення під  час НС» для учнів 11 класу, керівник військово – патріотичного виховання Прус Ф.А.
  • «Життя – найвища цінність» для учнів 5 класу , класний керівник Зайцева В.А.
  • Перегляд листівок до дня ЦЗ
  • Показове тренування  «Прийоми самозахисту з елементами карате» для учнів 5 – 6 класів , вчитель фізичної культури Загорбенський Л.І.
  • Військово – спортивна естафета для учнів 9, 11 класів, керівник військово – патріотичного виховання Прус Ф.А.
  • Підведення підсумків Дня ЦЗ в школі

Переглядів: 33 | Додав: nazarmalunak | Дата: 19.04.2019 | Коментарі (0)

Урок в музеї

імені митрополита Андрея Шептицького

«Тарас Григорович Шевченко – поет, художник, дослідник».

Майстер – клас для учнів 3 класу з виготовлення гравюри

Урок з ознайомлення учнів 3 класу зі сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка «Тарас Григорович Шевченко – поет, художник, дослідник» і майстер – клас з виготовлення гравюри провели працівники Національного музею імені митрополита Андрея Шептицького.

Переглядів: 33 | Додав: nazarmalunak | Дата: 04.04.2019 | Коментарі (0)

Кобзарю!
                      Знов до тебе я приходжу,
                      бо ти для мене совість і закон.

Загальношкільне свято «Тарас Шевченко і сучасність. Зв'язок поколінь» презентували учні 7 – 8 класів (22.03.2019р.. організатори – вчитель української мови і літератури Чабан О.Л., художній керівник  Школьнікова А.К. )

Шевченко - наш. Він для усіх століть,
Він - як Ісус Христос для України .
Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть,
І з цим вогнем виходьте із руїни.

Л. Костенко

Переглядів: 39 | Додав: nazarmalunak | Дата: 01.04.2019 | Коментарі (0)

Поради з профорієнтації та вибору майбутньої професії , цікаву інформацію про найвідоміші професійні та вищі навчальні заклади Львова, України учням школи надано  на загальношкільному заході «Шкільний щоденник» «Сміливо крокуй у майбутнє» (25.03.2019р.,соціальний педагог Потічна Н.В.)

Переглядів: 33 | Додав: nazarmalunak | Дата: 01.04.2019 | Коментарі (0)

Захоплюючу  зустріч учнів 8 класу з музикантом, публіцистом . дослідником, письменником , львовознавцем, автором програми «Легенди старого Львова»  Ільком Лемком проведено у контакт – залі міської бібліотеки №11

(26.03.2019р., організатори – заступник директора з виховної роботи Юхимчук В.В.)

Переглядів: 34 | Додав: nazarmalunak | Дата: 01.04.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 15 16 »
«  Жовтень 2019  »