Чт, 28.03.2024, 22:46

Сайт СЗШ №33 знаходиться за новою адресою:

Будемо раді бачити Вас на оновленому сайті.

Переглядів: 106 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 28.01.2022

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності.

З днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.

Хай народ тебе цінує,

Зберігає та шанує!

З величезним святом, люди,

Хай країна добра буде.

Мир панує та завзяття,

Хай цвіте країна, браття!

Переглядів: 107 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 23.01.2022

Переглядів: 108 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 19.01.2022

З метою вивчення думки учасників освітнього процесу щодо доцільності використання POS-терміналів для розрахунків у їдальнях закладів освіти, управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради просить забезпечити опитування батьків учнів ЗЗСО Львівської МТГ шляхом заповнення Google-форми

Перейти за посиланням

Термін виконання: до 17.00 год. 31.01.2022.

Переглядів: 129 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 10.01.2022

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

Вікіпедія — це не перешкода учителю, а інструмент, який може бути дуже корисним у навчальному процесі, якщо його використовувати правильно. Щоб українські школярі, студенти, їхні батьки та педагоги могли отримати у Вікіпедії точну та перевірену інформацію на теми шкільної програми, ГО «Вікімедіа Україна» щорічно проводить конкурс «Вікіпедія для школи».

Конкурсні категорії конкурсу у 2021 — 2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Цьогоріч конкурс уперше пройде не лише у Вікіпедії, а й у сестринському вікіпроєкті — Вікіцитатах.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. У період з 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 потрібно створити чи поліпшити статті зі списку пропонованих статей. За результатами оцінювання журі організатори нагородять переможців цінними призами, а всі активні учасники зможуть отримати сертифікати участі та пам’ятні сувеніри. Детальніше про ці та інші умови конкурсу — на сайті shkola.wikimedia.org.ua

У четвер 9 грудня, вівторок 11 січня та четвер 10 лютого ГО «Вікімедіа Україна» проведе навчальні вебінари із основ редагування Вікіпедії, також заплановані сесії відповідей на запитання учасників для педагогів та усіх охочих взяти участь у конкурсі. Реєстрація на події за посиланням.

Переглядів: 115 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 05.01.2022

Учні 5 - Б класу разом з вчителем математики Дяків В.І. і вчителем трудового навчання Глушко Н.П. провели STEM-урок «Математика у новорічній іграшці» . Під час уроку учні пригадали властивості прямокутника, квадрата, різновиди трикутників, зробили ескізи новорічних іграшок із використанням даних фігур, а також 3D-ручками кожен учень виготовив свою іграшку і прикрасив нею красуню-ялинку.

Переглядів: 121 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 04.01.2022

Різдво в Україні – одне з найважливіших свят у році, що має багатовікові традиції, які шануються від заходу до сходу країни. Україна має свою унікальну культуру та історію. А цикл релігійних зимових свят вважається чи не наймістичнішим з усіх. У цей період ворожать на майбутнє, вірять в прикмети, по-особливому вшановують тих, хто відійшов у вічність. Та найулюбленішим і найцікавішим, як для дітей, так і для дорослих, є свято Різдва Христового, під час якого відбуваються усі цікавинки зимової казки.

Переглядів: 107 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 29.12.2021

Ой, хто, хто Миколая любить,
Ой, хто, хто Миколаю служить,
Тому святий Миколай,
На всякий час помагай!

До учнів 2-А ( вчитель Радай М.Т) та 2-Б (Доскіч М.М) класу несподівано завітав Миколай. На це свято, бузумовно, чекають усі малюки та пишуть листи про омріяні подарунки.

Переглядів: 111 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 25.12.2021

Терміни проведення пробного ЗНО-2022:

19.03.2022 – українська мова, українська мова та література;

26.03.2022 – біологія, географія, історія України, математика, математика (стандарт), англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика, хімія.

Пам’ятайте: лише той, хто ретельно підготувався, має можливість імпровізувати!

Усе буде ЗНО!!!

Ви плануєте вступати до закладів вищої освіти чи здобуваєте цьогоріч повну загальну середню освіту?! Потрібно проходити зовнішнє незалежне оцінювання, але Ви ще вагаєтесь, які саме предмети обрати та як реєструватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує вам ознайомитись із процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено! Скористайтесь нагодою пройти процедуру від А до Я.

Зареєструйтесь з 05 до 22 січня 2022 р. на сайті www.lv.testportal.gov.uа

Переглядів: 122 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 21.12.2021

Сьогодні відбулось нагородження учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Сурми Звитяги". Наша школа здобула призові місця у двох номінаціях: "відеоробота" (ІІ м) та "ужиткове мистецтво" (ІІІ м).

Дякуємо учасникам: учням 9 класу Демчині Вікторії, Дубязі  Владиславу! А також їх вчителям -  Чабан О.Л. (українська мова та література) і  Глушко Н.П. (трудове навчання), які вкладають свою працю та любов у юні таланти.

Переглядів: 119 | Додав: oksanababuyk79 | Дата: 15.12.2021

1 2 3 ... 11 12 »